TierWohlSiegel 

 TierWohlSiegel.eu

TierwohlSiegel.eu

Avrupa'nın hayvan refahı platformu TierwohlSiegel.eu'ya hoş geldiniz!
Avrupa'da türlere uygun ve hayvan dostu hayvancılığın odak noktası olan web sitemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. TierwohlSiegel.eu olarak kendimizi çiftlik hayvanlarının, balıkların, vahşi hayvanların ve arıların refahına adadık ve hayvan refahına yönelik ulusötesi sertifikasyonu destekliyoruz.
Amacımız evcil hayvan sahiplerinin, çiftçilerin, çobanların, kasapların, şarap üreticilerinin, balıkçıların ve arıcıların en iyi hayvan refahı uygulamalarını öğrenebilecekleri bir platform sağlamaktır. Karada ve denizde türe uygun ve hayvan dostu hayvancılığın önemine inanıyoruz.
TierwohlSiegel.eu'da size neler sunuyoruz?
Bölgesel destek: Hayvanlarla ilgili konularda bölgesel iletişim noktanızız. İster çiftçi, otlayıcı, çoban, kasap, şarap imalatçısı, balıkçı, arıcı olun, ister hayvan yemi üretimi ve hayvancılık teknolojisinde aktif olun - burada değerli kaynaklar ve bilgiler bulacaksınız.
Kütüphane ve Mağaza: Hayvan refahına ilişkin çok sayıda kitap, kanun ve literatür içeren kütüphanemize göz atın. Hayvanlarınızın refahını artırmak için ihtiyacınız olan araçları ve kaynakları bulmak için mağazamızı ziyaret edin.
Sınır ötesi sertifikalar: Sertifikalarımız sınır ötesi ve gönüllüdür. 2014'ten bu yana çiftçiler, balıkçılar ve avcılar, en yüksek hayvan refahı standartlarının karşılandığından emin olmak için birbirlerine eşlik ediyor ve birbirlerini kontrol ediyor.
Arıcılar odak noktasında: 2020 yılından bu yana arıcılar da arıların refahını ve balın kalitesini sağlamak için meslektaşlarına eşlik ediyor ve onları izliyor.
AB yönergeleri ve hijyen: Üretim, taşıma ve işleme şirketleri, en yüksek hayvan refahı ve gıda güvenliği standartlarını sağlamak amacıyla AB'nin hayvan refahı yönergelerine ve hijyen düzenlemelerine tabidir.
Misyonumuz, hayvan refahı konusunda farkındalık yaratmak ve bu konuda aktif rol almanız için ihtiyaç duyduğunuz araç ve bilgileri size sağlamaktır.
Unutmayın: "Okuyan öyledir. Yazan kalır!" Katılımınızı ve hayvan refahına olan bağlılığınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.
Saygılarımla,
TierwohlSiegel.eu ekibi