TierWohlSiegel 

 TierWohlSiegel.eu

Ungarn (HU)

TierwohlSiegel.eu

Ласкаво просимо на TierwohlSiegel.eu - європейську платформу захисту тварин!
Ми раді вітати вас на нашому веб-сайті, координаційному центрі тваринництва в Європі, відповідного виду тварин і дружнього до тварин. Тут, у TierwohlSiegel.eu, ми дбаємо про добробут сільськогосподарських тварин, риб, диких тварин і бджіл, а також просуваємо транснаціональну сертифікацію добробуту тварин.
Наша мета — надати власникам домашніх тварин, фермерам, пастухам, м’ясникам, виноробам, рибалкам і пасічникам платформу для ознайомлення з найкращими методами захисту тварин. Ми віримо в розведення тварин на суші та в морі, яке відповідає виду та береже тварин.
Що ми пропонуємо вам на TierwohlSiegel.eu?
Регіональна підтримка: ми ваш регіональний контактний пункт із питань тварин. Незалежно від того, чи є ви фермером, пастухом, пастухом, м’ясником, виноробом, рибалкою, бджолярем або активно займаєтеся виробництвом кормів для тварин і технологією тваринництва – ви знайдете тут цінні ресурси та інформацію.
Бібліотека та магазин: перегляньте нашу бібліотеку, яка містить велику кількість книг, законів та літератури про добробут тварин. Відвідайте наш магазин, щоб знайти інструменти та ресурси, необхідні для покращення добробуту ваших тварин.
Транскордонна сертифікація: наша сертифікація є транскордонною та добровільною. З 2014 року фермери, рибалки та мисливці супроводжують і перевіряють один одного, щоб забезпечити дотримання найвищих стандартів утримання тварин.
Бджолярі в центрі уваги: ​​з 2020 року пасічники також супроводжують і контролюють своїх колег, щоб забезпечити добробут бджіл і якість меду.
Інструкції та гігієна ЄС: Компанії, що займаються виробництвом, транспортуванням і переробкою, підпорядковуються інструкціям щодо добробуту тварин і нормам гігієни ЄС, щоб забезпечити найвищі стандарти добробуту тварин і безпеки харчових продуктів.
Наша місія полягає в тому, щоб підвищити обізнаність про добробут тварин і надати вам інструменти та інформацію, необхідні для активної участі в цьому.
Пам'ятайте: "Хто читає - той. Хто пише - залишається!" Ми з нетерпінням чекаємо вашої участі та вашої відданості добробуту тварин.
З найкращими побажаннями,
Команда TierwohlSiegel.eu