TierWohlSiegel 

 TierWohlSiegel.eu

Litauen (LT)

TierwohlSiegel.eu

Sveiki atvykę į TierwohlSiegel.eu – Europos gyvūnų gerovės platformą!
Džiaugiamės galėdami pasveikinti jus apsilankę mūsų svetainėje, kuri yra rūšims tinkamos ir gyvūnams palankios gyvulininkystės centras Europoje. Čia, TierwohlSiegel.eu, esame įsipareigoję rūpintis ūkinių gyvūnų, žuvų, laukinių gyvūnų ir bičių gerove ir skatiname tarptautinį gyvūnų gerovės sertifikavimą.
Mūsų tikslas – suteikti platformą naminių gyvūnėlių savininkams, ūkininkams, piemenims, mėsininkams, vyndariams, žvejams ir bitininkams sužinoti apie geriausią gyvūnų gerovės praktiką. Tikime rūšiai tinkama ir gyvūnams draugiška gyvulininkyste sausumoje ir jūroje.
Ką mes jums siūlome TierwohlSiegel.eu?
Regioninė pagalba: esame jūsų regioninis kontaktinis centras su gyvūnais susijusiais klausimais. Nesvarbu, ar esate ūkininkas, ganytojas, piemuo, mėsininkas, vyndarys, žvejys, bitininkas, ar užsiimate pašarų gamyba ir gyvulininkystės technologijomis – čia rasite vertingų išteklių ir informacijos.
Biblioteka ir parduotuvė: naršykite mūsų bibliotekoje, kurioje yra daugybė knygų, įstatymų ir literatūros apie gyvūnų gerovę. Apsilankykite mūsų parduotuvėje, kad surastumėte įrankius ir išteklius, kurių reikia jūsų gyvūnų gerovei pagerinti.
Tarptautiniai sertifikatai: mūsų sertifikatai yra tarpvalstybiniai ir savanoriški. Nuo 2014 m. ūkininkai, žvejai ir medžiotojai lydėjo ir tikrino vieni kitus, siekdami užtikrinti, kad būtų laikomasi aukščiausių gyvūnų gerovės standartų.
Bitininkai dėmesio centre: nuo 2020 metų bitininkai taip pat lydi ir stebi savo kolegas, siekdami užtikrinti bičių gerovę ir medaus kokybę.
ES gairės ir higiena: Gamybos, transportavimo ir perdirbimo įmonėms taikomos ES gyvūnų gerovės gairės ir higienos reglamentai, siekiant užtikrinti aukščiausius gyvūnų gerovės ir maisto saugos standartus.
Mūsų misija – didinti informuotumą apie gyvūnų gerovę ir suteikti jums įrankius bei informaciją, reikalingą norint aktyviai joje dalyvauti.
Prisiminkite: "Kas skaito, tas. Kas rašo, tas lieka!" Laukiame jūsų dalyvavimo ir jūsų įsipareigojimo gyvūnų gerovei.
Geriausi linkėjimai,
TierwohlSiegel.eu komanda