TierWohlSiegel 

 TierWohlSiegel.eu

Lettland (LV)

TierwohlSiegel.eu


Laipni lūdzam TierwohlSiegel.eu — Eiropas dzīvnieku labturības platformā!
Mēs esam priecīgi sveikt jūs mūsu tīmekļa vietnē, kas ir sugām atbilstošas ​​un dzīvniekiem draudzīgas lopkopības centrālais punkts Eiropā. Vietnē TierwohlSiegel.eu mēs rūpējamies par lauksaimniecības dzīvnieku, zivju, savvaļas dzīvnieku un bišu labklājību un veicinām starptautisku dzīvnieku labturības sertifikāciju.
Mūsu mērķis ir nodrošināt mājdzīvnieku īpašniekiem, lauksaimniekiem, ganiem, miesniekiem, vīndariem, zvejniekiem un biškopjiem platformu, lai uzzinātu par labāko dzīvnieku labturības praksi. Mēs ticam sugām atbilstošai un dzīvniekiem draudzīgai lopkopībai uz sauszemes un jūrā.
Ko mēs jums piedāvājam vietnē TierwohlSiegel.eu?
Reģionālais atbalsts: mēs esam jūsu reģionālais kontaktpunkts dzīvnieku jautājumos. Neatkarīgi no tā, vai esat zemnieks, ganītājs, gans, miesnieks, vīndaris, zvejnieks, biškopis vai aktīvs lopbarības ražošanas un lopkopības tehnoloģiju jomā – šeit atradīsiet vērtīgus resursus un informāciju.
Bibliotēka un veikals: pārlūkojiet mūsu bibliotēku, kurā ir daudz grāmatu, likumu un literatūras par dzīvnieku labturību. Apmeklējiet mūsu veikalu, lai atrastu rīkus un resursus, kas nepieciešami dzīvnieku labturības uzlabošanai.
Pārrobežu sertifikācija: mūsu sertifikāti ir pārrobežu un brīvprātīgi. Kopš 2014. gada lauksaimnieki, zvejnieki un mednieki ir pavadījuši un pārbaudījuši viens otru, lai nodrošinātu augstāko dzīvnieku labturības standartu ievērošanu.
Biškopji fokusā: Kopš 2020. gada biškopji arī pavada un uzrauga savus kolēģus, lai nodrošinātu bišu labklājību un medus kvalitāti.
ES vadlīnijas un higiēna: Ražošanas, transportēšanas un pārstrādes uzņēmumi ir pakļauti ES dzīvnieku labturības vadlīnijām un higiēnas noteikumiem, lai nodrošinātu augstākos dzīvnieku labturības un pārtikas drošības standartus.
Mūsu misija ir palielināt izpratni par dzīvnieku labturību un nodrošināt jūs ar instrumentiem un informāciju, kas nepieciešama, lai tajā aktīvi piedalītos.
Atcerieties: "Kas lasa, tas ir. Kas raksta, tas paliek!" Mēs ceram uz jūsu dalību un jūsu apņemšanos nodrošināt dzīvnieku labturību.
Ar laba vēlējumiem,
TierwohlSiegel.eu komanda