TierWohlSiegel 

 TierWohlSiegel.eu

Estland (EE)

TierwohlSiegel.euTere tulemast saidile TierwohlSiegel.eu – Euroopa loomade heaolu platvorm!
Meil on hea meel tervitada teid meie veebisaidil, mis on Euroopa liigikohase ja loomasõbraliku loomakasvatuse keskpunkt. Siin TierwohlSiegel.eu oleme pühendunud põllumajandusloomade, kalade, metsloomade ja mesilaste heaolule ning edendame riikidevahelist loomade heaolu sertifikaati.
Meie eesmärk on pakkuda lemmikloomaomanikele, talunikele, karjastele, lihunikele, veinitootjatele, kaluritele ja mesinikele platvormi loomade heaolu parimate tavade tundmaõppimiseks. Usume liigikohast ja loomasõbralikku loomakasvatusse maal ja meres.
Mida me teile TierwohlSiegel.eu-s pakume?
Piirkondlik tugi: oleme teie piirkondlik kontaktpunkt loomadega seotud küsimustes. Kas olete põllumees, karjakas, karjane, lihunik, veinivalmistaja, kalur, mesinik või aktiivne loomasööda tootmise ja loomakasvatustehnoloogiaga – siit leiate väärtuslikke ressursse ja teavet.
Raamatukogu ja pood: sirvige meie raamatukogu, mis sisaldab hulgaliselt raamatuid, seadusi ja kirjandust loomade heaolu kohta. Külastage meie poodi, et leida tööriistu ja ressursse, mida vajate oma loomade heaolu parandamiseks.
Piiriülesed sertifikaadid: meie sertifikaadid on piiriülesed ja vabatahtlikud. Alates 2014. aastast on põllumehed, kalurid ja jahimehed üksteist saatnud ja kontrollinud, et tagada loomade heaolu kõrgeimate standardite järgimine.
Mesinikud fookuses: Alates 2020. aastast on mesinikud ka oma kolleegidega kaasas käinud ja jälginud, et tagada mesilaste heaolu ja mee kvaliteet.
EL-i juhised ja hügieen: Tootmis-, transpordi- ja töötlemisettevõtetele kehtivad EL-i loomade heaolu juhised ja hügieenieeskirjad, et tagada loomade heaolu ja toiduohutuse kõrgeimad standardid.
Meie missiooniks on tõsta teadlikkust loomade heaolust ning pakkuda teile tööriistu ja teavet, mida vajate selles aktiivselt osalemiseks.
Pidage meeles: "Kes loeb, see on. Kes kirjutab, see jääb!" Ootame teie osalemist ja pühendumist loomade heaolule.
Parimate soovidega,
TierwohlSiegel.eu meeskond